niedziela, 5 sierpnia 2012

Imagine z Harry'm


Siedzisz na ławce , cała zapłakana . Rzucił Cie chłopak . Miałaś różne myśli . Nie wiedziałaś co robić ! Kochałaś go . A on co , wybrał sobie Twoją najlepszą przyjaciółkę . Byłaś wściekła .  Ufałaś jej . A ona Ci taką krzywdę zrobiła . Wstałaś . Zaczęłaś biec . Wpadłaś na jakiegoś chłopaka . Podniosłaś wzrok . Ujrzałaś Harry'ego Styles'a . Byłaś zdekoncentrowana . Patrzałaś na jego zielone oczy . Zaczęłaś mówić :
-Przepraszam , nie zauważyłam Cię -zerkałaś na niego z niedowierzaniem .
-Nic nie szkodzi -patrzał na ciebie takim zmylonym wzrokiem .
Wycierałaś łzy . Cała sie trzęsłaś .Było ci trochę zimno .
-Wszystko w porządku ? - zapytał się i wyją chusteczkę . Zaczęłaś wycierać łzy . Trochę się uspokoiłaś .
-Chłopak zostawił mnie dla mojej najlepszej przyjaciółki .-rozpłakałaś się jeszcze bardziej . Przytulił Cię . Czułaś się niesamowicie . Tak bezpiecznie . Na moment zapomniałaś o wszystkim .
-Dziękuje -powiedziałaś nieśmiało zerkając na Harry'ego .
-Nie ma za co ! Chodź musisz się ogrzać do mnie . -zgodziłaś się . Wiedziałaś że przy nim nic Ci nie grozi . Dał Ci gorący kubek czekolady . Usiedliście . Rozmawialiście bardzo długo . Poznaliście się już lepiej .
Kilka miesięcy później :
Przyjaźniłaś się z Harrym . Codziennie z nim spędzałaś dużo czasu . Zapomniałaś o tamtych zdarzeniach . Czułaś coś do niego . Chciałaś mu o tym powiedzieć . Ale nie miałaś odwagi . Zaprosił Cie do kina . A potem na kolacje . Było bardzo sympatycznie . Siedzieliście przy stoliku . Czekaliście na zamówienie .
-Pięknie dziś wyglądasz . - powiedział to z szerokim uśmiechem
-Dziękuje , ty również -odwzajemniłaś uśmiech .
Siedzieliście i rozmawialiście jeszcze dużo czasu . W końcu Harry odprowadził Cię pod dom . Chciałaś mu wyznać co do niego czujesz . Zaczęłaś mówić :
-Harry ...-nie dokończyłaś bo Ci przerwał .
-Czekaj ! Chciałem Ci coś powiedzieć -popatrzył na ciebie poważnym wzrokiem .
-Tak ?-odpowiedziałaś bo chciałaś usłyszeć co ma do powiedzenia.
-Znamy się już bardzo długo .Uwielbiam się z Tobą spotykać i wygłupiać . Od kiedy się bardziej zaprzyjaźniliśmy zacząłem coś do ciebie czuć . Nie chce żebyśmy byli tylko przyjaciółmi . Chce być z tobą . Kocham Cie ! -zarumieniłaś się . Nie wiedziałaś co powiedzieć . Zależało Ci na nim . Podeszłaś do niego . Pocałowałaś go namiętnie . Miałaś motyle w brzuchu . Czułaś się cudownie . Myślałaś -w końcu ! tak długo na to czekałam . Odkleiłaś się już od niego .
-Wow -powiedział i spojrzał z niedowierzaniem .
- Ja też chciałam Ci powiedzieć co czuje . Kocham Cie . -chłopak się ucieszył na te słowa .
Zostaliście parą .
Rok później :
Byłaś bardzo z nim szczęśliwa .Nadal dogadywaliście się świetnie . Bardzo go kochałaś , a on ciebie . Miałaś nadzieje że tak zostanie do końca życia .!

Hejo ! Kolejn imagine ale z Harry'm . Na początku chcemy powiedzieć , że dziękujemy za tle wejść no i za komentarze , nie jest ich za wiele ale zawsze coś . 

CZYTASZ=KOMENTUJ

Rati ♥  

3 komentarze: